Ožíváme :-)

Začátek této letní sezony je pro nás z celé historie obchodu jeden z klíčových okamžiků. Přestože by to někdo v současné bláznivé době lockdownů nečekal, tak jsme plni energie a procházíme řadou změn a inovací... pojďte si to tedy projít s námi v tomto prvním článku našeho nového blogu. Článek vám ukáže nejen co se děje aktuálně, ale co máme v plánu i do příštích měsíců.

Změna provozovatele

Možná jste již zaznamenali. Ale ono se v podstatě o změnu nejedná, byť jsou jiné fakturační údaje, sídlo apod.
Ale ty patří na úřady a do šanonu, ale ne na hory :-)

Jsme to v podstatě pořád my. Část kolegů nás v dobrém opustila a plánuje se nyní věnovat více outdooru (namísto "obchodnímu indooru"). A zbytek teamu (který se naopak rozšířil o nové kolegy) je zde stále v plné síle pro vás.

Spojení kamenného obchodu a eshopu do jednoho "brandu"

Již v dubnu tohoto roku jsme po dlouhé úvaze změnili název kamenného obchodu Čundr shop na Makalu.cz.
Zjednodušili jsme tak celkově naši "komunikaci" s vámi, zákazníky, vytvořili jednotnou značku v prodeji outdoorového a horolezeckého vybavení.

Ozivame_0001

Zákaznici kamenného obchodu nesmí přijít o výhody eshopu a naopak

Na základě sjednoceného brandu plánujeme do příštího roku vytvořit systém, zákaznický klub. Účelem je mimo spousty výhod také setření rozdílů mezi zákazníky kamenného obchodu a eshopu, tak aby bylo nakupování pro všechny příjemné a výhodné.

Těšíme se na přímou komunikaci, jsme jedni z vás... plánujeme společné eventy, testování, akce v horách.

Ozivame_0003

U tohoto článku nezůstane

Pravidelné články v blogu, testy, novinky. Komunikace prostřednictvím sociálních sítí.
Sledujte nás na Facebooku, Instagramu i náš Youtube kanál.
Dosavadní strohou komunikaci výrazně rozšíříme. Těšíme se, že už nebudeme sami :-)

Nový "look"

Kamenný obchod postupně za provozu podstupuje interiérové změny, které jdou ruku v ruce s přehlednější nabídkou produktů. Do příštího roku prodejna nabídne výrazné změny. Přijďte se podívat na obchod ve vůni dřeva :-)

Eshop nezůstane pozadu. Přijde významné oživení s uživatelsky přívětivějším prostředím.

Ozivame_0002

Firemní klientela

Jste firma nebo živnostník? Nakupujete jen dárky pro své klienty nebo máte naopak na starosti BOZP či se kompletně vybavujete pro výškové práce? Na vše jsme připraveni. Rozšiřujeme skladové zásoby a rozšiřujeme se i personálně, připravujeme sofistikovanější systém. Individuální produktové a cenové nabídky.

A to zásadní na (konec) začátek!

Produktová nabídka!
Usilovně pracujeme na sofistikovaném systému našeho skladového hospodářství (mimo to máme nové a větší skladové prostory) a napojení na naše dodavatele. Výsledkem bude omezení chybovosti, zpřesnění dostupnosti produktů a aktuálnost nabízeného sortimentu. A v neposlední řadě celkové rozšíření nabídky a to i přesto, že již nyní eshop obsahuje 14 tisíc položek a skladem jich máme přes 4.000!

Těšíme se na Vás,
za Makalu.cz
Pepa Douša