Makalu Praha

vystavaKaždý z nás má svůj vlastní plán, cíl či sen. Jsou to naše osobní výzvy, které toužíme překonat. Někteří touží po výšinách, jiní po dobrodružstvích ve vzdálených končinách či v hlubinách neznámého. A pro ty, kdo sní o dobytí Alta Via, máme povzbudivou zprávu: dokázala to i maminka Míša se svou tří a půl letou dcerkou. Takže pokud ony dvě to dokázaly, proč byste to nezvládli i vy?

Začtěte se do příhěhu Míši a Darinky v článcích Mamča na treku.

Co duši pohladí, to oku lahodí. Zastavte se na naší pražskou prodejnu na kávu a podívejte se na fotky z cesty. Můžete (tak jako my) si představovat, co se asi zrovna odehrávalo, nebo co této fotce předcházelo. Možná "Mami, už pojďme. Nefoť mě furt" :D Kdo ví. Výstava probíhá v termínu 15.4.-15.5. Vstup je zdarma.

 

 

jak se k nám dostat

  • metro "Strašnická" > tram/bus "Staré Strašnice" > za minutu jste u nás
  • autem > sjezd Jižní spojka 1,5 km > v ulici "pitkovická" možné parkování (fialová zóna)
  • metro "Strašnická" > pěšky přes park Gutovka a za 10 minut jste u nás
prodejna praha

vyzkoušejte jakýkoli spacák

Máme přes 100 modelů spacáků na prodejně a každý si můžete vyzkoušet. Klidně můžete srovnávat desítky modelů a zjišťovat, ve kterém se vám leží nejlépe. Nebo vyzkoušet termokameru a sledovat úniky tepla.  
prodejna praha

cashback

Pokud vám nestačí zkoušet spacák s termokamerou, tak pro vás máme možnost půjčit si spacák z naší půjčovny do přírody. Navíc když si následně u nás koupíte spacák, půjčovné vám vrátíme.
prodejna praha

půjčovna

Máme půjčovnu outdoorového vybavení. Je libo sněžnice, spacák, karimatku, nostítka na děti nebo další vybavení? U nás je vybavení k dispozici. Stačí si jen vybrat a půjčit. Navíc vám případně nákupu vrátíme celou částku z půjčovny.