lidi pro lidi

základ je zákaznický servis

Většina z vás bude mít minimálně tušení v jaké souvislosti se toto označení používá. U nás v Makalu se snažíme dávat těmto slovům doslovný význam. Nejsme Alza. A to je to krásné. U nás se nepotkáte s „elektronickým robotem“ ani se záznamníkem či univerzálním telefonistou. Osobní kontakt a být "lidský" je pro nás důležité. Každé objednávce se nejprve osobně věnujeme a po zpracování ji teprve posíláme na expedici. Ten, kdo objednávku zpracovává je ten, kdo má na starosti celý zákaznický servis, tedy i ten, kdo bude s vámi ve spojení v každém případě ať už právě v rámci vyřízení objednávky nebo pomoc s výběrem vhodného vybavení. Vždy když komunikujete s Makalu, komunikujete s jedním člověkem. Mimo jiné to znamená, že dotyčný svému oboru a prodávanému zboží rozumí. A kdo to je? Dozvíte se v článku dále.

Základním kamenem je u nás komunikace. Celá objednávka má své procesy. Vše začíná automatickým potvrzením objednávky, kterou posílá automat (tedy zpráva, že objednávka skutečně dorazila). V průběhu objednávky jste pak pravidelně informováni e-mailem a to už neodesílá automat, ale náš kolega. Potvrzuje objednávku a sděluje předpokládaný termín a dopředu tak víte, kdy zboží očekávat. Při nestandardních situacích vás vždy osobně kontaktuje jeden z kolegů. V závěru obdržíte zprávu o odeslání včetně informací o sledování zásilky, jak postupovat s případnou vratkou, reklamací apod.

rychlý a jednoduchý kontakt

Je pro nás důležité, abyste se s námi dokázali spojit rychle a jednoduše. Proto máme kontakty na nás hned na několika místech webu a v každém emailu. Mimo jiné i rychlé odkazy na to, jak postupovat ve které situaci (reklamace, vratka, výměna, úprava objednávky). S námi se můžete spojit e-mailem, telefonicky nebo fyzicky na naší prodejně. No a aby vše bylo ještě jednodušší, můžete odpovědět na kterýkoli e-mail od nás. Nemáme žádný e-mail "na tento neodpovídejte". Přece nejjednodušší je kliknout na „odpověď“.

Na zákaznickém servisu se vám bude věnovat Pepa. Přemýšlíte, kdo je Pepa? Pepa je náš nejvyšší. Pepa žije uprostřed Hostýnských hor na samotě a pracuje se dřevem. Ale co hlavně. Miluje přírodu, hory, cestování, trailrunning a téměř před 20 lety se rozhodl ze svého koníčku udělat i své zaměstnání. A tak je zde Makalu.

odbornost napříč outdoorem

Náš tým se skládá z několika lidí, kdy se každý specializuje na jiné aktivity. Samozřejmě každý z nás má nějaký všeobecný přesah. Například Kuba vám poradí lépe s lezením a Pepa zase s během nebo klasickým outdoorem. To neznamená, že by se Pepa nevyznal v lezení – jen Kuba je v tom více kovaný. U nás máte i tu výhodu, že pokud nebudeme vědět nebo si nebudeme jistí, tak to přiznáme. Jsme lidi. To že něco nevíme pro nás neznamená, že vám nepomůžeme – zeptáme se parťáka a problém vyřešíme. Zkrátka každý nemůže vědět vše a jsme si toho vědomi. Na druhou stránku chceme podávat maximální servis a správně poradit. Jako celek, živý organizmus, máme více jak 15 let praxe jak obchodní (víme nejen jak co použít, ale jak pro vás správné vybavení sehnat), tak i outdoorové (víme nejen jak co nabídnout a sehnat, ale umíme poradit s výběrem a s většinou věcí máme osobní zkušenost).

podívejte se na náš tým zde.