odborníci na svém místě

historie, léta sbírání zkušeností

Každý nějak začíná. Rozhodli jsme se pustit do něčeho, co máme rádi a čemu rozumíme – v našem případě je to outdoor. Cesta to byla dlouhá. Z počátku to bylo pár dodavatelů, práce z domu a zboží poskládané u šatní skříně. Nyní, téměř po 20 letech, máme kamennou prodejnu na Vsetíně, samostatné skladové prostory pro e-shop, v nabídce přes 200 značek, přes 4000 položek skladem a přes 300 produktových kategorií. Šest sezón jsme organizovali největší prodejní výstavu stanů na Moravě a nyní každý týden pořádáme speciální prodejní lezecké dny s odborným poradenstvím instruktora. Nezahálíme ani osobně. Díky obchodu máme již léta možnosti si prodávané zboží osobně vyzkoušet, a tak jej testujeme v rámci našich outdoorových akcí. Tato bohatá historie nám dává jedinečné podmínky pro kvalitní odborný servis našim zákazníkům. A pořád nás to nepřestává bavit.

nejsme jen podavači

Náš tým se skládá z několika lidí. Každý z nás je originál. Jak tvrdí náš kapellmeister Pepa, nejde pasovat lidi na práci, ale práci na lidi. Ve výsledku je pak u nás každý ten pravý pro to, co dělá, a hlavně ho to baví. Kromě toho se každý z nás specializuje na jiné outdoorové aktivity což naši odbornost a rozsah ještě zvyšuje. Jako celek se neuvěřitelně doplňujeme. Například. Kuba, instruktor, vám poradí s lezením nebo skialpem. Pepa zase rád VHT, cestuje a běhá. Irenka je oddaný turista a největší znalec Javorníků v okolí. Každý má ale samozřejmě přesah a dokáže poradit obecně se vším. A když neví? Zeptá se kolegy.

osobní přístup a komunikace jsou naše priority

plány, co dál ?

Naše nadšení do oboru se jen velmi těžko dá ubrzdit. Neustále vyvíjíme web, pracujeme na otevření další pobočky a nových online projektů. Chceme dělat pro vás outdoorové kurzy a výlety, vytvářet cestopisné příspěvky, soutěže a hry. Plánujeme se více angažovat ve veřejných ekologických projektech. Nesedíme na vavřínech a chceme Vám oplatit vaši přízeň. A jak lépe bychom vám mohli oplatit přízeň než tím, že vám zjednodušíme život nebo předáme zážitek.