Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.

Ledlenser čelovka H7.2

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser

Čelová svítilna LED Lenser H7.2 s jednou High End Power LED napájená pomocí 4 x AAA baterie 1,5V. Světelný výkon až 250 lm jehož intenzitu plynule měníte pomocí páčkového regulátoru na bateriové schránce. Inovovaný model původní čelovky Led Lenser H7, která byla nejprodávanějším modelem této třídy s vynikajícím poměrem výkon / cena. H7.2 přináší vyšší výkon, voděodolnost IPX 4, ergonomicky tvarovanou schránku na baterie, reflektorová čočka má rozšířený světelný kužel a při plném zaostření (dobrá viditelnost do stran).• max.doba svícení: 60 h• max.dosvit: 160 m• zdroj světla: 1x High End Power LED• hmotnost: 165g

Dostupnost Prodej ukončen
1 990 Kč –15 % 1 691 Kč 1 397,52 Kč bez DPH
Ledlenser čelovka H7.2
Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
Ledlenser čelovka H7.2
1 990 Kč –15 %

Led Lenser H7.2 je inovovaný model původní čelové svítilny LED Lenser H7. Nový model má vyšší výkon, voděodolnost IPX4 a nově tvarovaný box na baterie s potahem z polyuretanu což umožňuje příjemnější nošení. Dále má H7.2 upravenou hlavu umožňující plynulé ostření. Nová reflektorová čočka rozšiřuje světelný kužel tzn. že při plném zaostření se přidá okolo zmíněného ostrého ješt druhý kužel což zlepšuje viditelnost do stran. Vyšší odolnost vyklápěcí mechaniky.

čelovka Led Lenser H7.2

Parametry:

◘ 4 baterie AAA 1,5V
◘ Advanced Focus systém
◘ plynulé ostření a plynulá intenzita světla na bateriové schránce
◘ Smart light Technology
◘ multifunkční spínač
◘ zámek proti nechtěnému zapnutí
◘ indikátor nízkého stavu baterií
◘ optimální vyvážení čelovky
◘ výklopná hlava čelovky 0 až 90°
◘ dosvit 160 m (režim boost) a 50m (režim low power)
◘ světelný tok 250 lm (boost) a 20 lm (low power)
◘ výdrž baterie 60 h na režim low power a 7 hod na maximální režim (boost)
◘ hmotnost 165g
◘ voděodolnost IPX4
◘ 1x High End Power LED

Advanced Focus System

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LED LENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Doplňkové parametry

Kategorie: čelovky
Záruka: 7 let

Technologie Led Lenser

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Společnost Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 DM, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.
V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou ručních a čelových svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat.
Mnoho vyráběných svítilen lze dobíjet a přesvědčí své uživatele svými inovativními světelnými funkcemi, jakož i promyšlenými koncepcemi upevňování. Materiál odolný proti nárazu, nízká hmotnost a extrémní intenzita světla dělá ze svítilen LEDLENSER ideálního partnera v profesionální a soukromé oblasti.
S více než 200 technologickými a designovými patenty od roku 2000 spustili Harald a Rainer Opolkovi revoluci ve světě svítilen. Toto se nepovedlo nikomu před nimi.