Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Grivel cepín X MONSTER hammer (47 cm)

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Grivel
3 400 Kč –10 %
GA023YGX00
3 400 Kč –10 % 3 060 Kč
3 - 8 prac.dnů

Cepín Monster v období mezi lety 2004–2005 otřásl všemi hluboce zažitým pravdami o lezeckém vybavení. Spousta konkurentů firmy Grivel se jej pokoušela dohnat, dokonce i podvodnými metodami. Celý koncept byl však v pořádku a dnes ho vystřídal poněkud méně extrémní výrobek – X Monster.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Topůrko je o něco rovnější a rukojeť je vhodnější pro vertikální lezení (cepín Monster se oproti tomu lépe hodil na převisy). Multi-grip design lezci umožňuje pustit svou obrazotvornost
z řetězu.

Tenčí zobák pro lámavý led. Zobák je kratší a jeho propojení s úzkým topůrkem umožňuje hlubší dosah, protože nic nebrání tomu, aby se hrot uchytil mezi dvěma ledovými pilíři nebo v úzkých spárách.

Díky ohebnému topůrku, kterému v nedávných dobách tolik lezců přišlo na chuť, je uchycení ve spárách, včetně těch nevertikálních, snazší a bezpečnější. Jen si vzpomeňte, jaký to byl pokrok, když se při skoku o tyči začaly místo pevných tyčí používat ty ohebné!

Zadní část cepínu je takřka kladivo – ideální pro jištění ve větších spárách ve smíšeném terénu. K dostání také s klasickou lopatkou. Otvor v topůrku lze použít na připevnění poutka. Na konci rukojeti je malý protiskluzový bodec.

Moderní grafika a přijatelné ceny pro ty, kteří začínají nebo mají omezené finanční možnosti, což uvítá zejména mladší generace.

 

Materiál: chrom-molybdenová ocel
Hot forged: ano
Hrot: reverzní/pozitivní (výměnný)
Lopatka/tlouk: kladivo
Násada: CE PPE 2
Pryžová rukojeť: ano
Hmotnost: 695 g
Délka: 47 cm
Značka: Grivel
Kategorie určení: G, H (viz přiložený obrázek)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cepíny
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: