Nyní také obchod v PRAZE!
Jsme zde pro naše zákazníky z Prahy a okolí.
OBJEDNEJTE SI NA VYZKOUŠENÍ DO PRAHY S DOPRAVOU ZDARMA bez nutnosti zboží odebrat nebo možností na místě vyřídit výměnu.
Netradiční styl prodeje, nadšený zkušený personál a domácí prostředí u kávy nebo čaje.

Jurek spací pytel Deka DV, L

2 hodnocení
Značka: Jurek S+R

Jurek Deka DV L je letní dekový spací pytel vhodný pro běžné podmínky a cestování. Teplotní určení spacáku je 10°C komfort, 6°C limit a -8°C extrém. Izolační náplň spacáku je duté vlákno Hollowfiber, cca 200g/m2. Sbalený má rozměry 22x35 cm.

878 Kč 725,62 Kč bez DPH
Jurek spací pytel Deka DV, L
2 hodnocení
Značka: Jurek S+R
Typ: levý
Skladem (1 ks)
878 Kč
725,62 Kč bez DPH
3,0 2 hodnocení

 


Jurek Deka DV L je letní dekový jednovrstvý spacák. Je vhodný pro běžné podmínky a cestování. Rozměry spacáku jsou 180x80 cm, s kapucí 210x80 cm, sbalený má rozměry 22 x 35 cm a váží 1,5 kg včetně obalu. Teplotní určení spacáku je 10°C komfort, 6°C limit a -8°C extrém. Náplň spacáku je Hollowfiber 1, cca 200g/m2. Spacák má anatomickou kapuci, široký vnitřní límec s izolační náplní a s pružným stahováním, kvalitní spirálový zip s dvěma běžci, dokonalé zateplení zipu vnitřní klopou s dostatečnou izolační náplní, vyztužení okolí po stranách zipu, vnitřní schovanou kapsu na drobnosti, kompresní obal a dvě poutka na dolním konci spacího pytle. Tento spací pytel má kvalitní YKK zipy, vyrábí se ve dvou variantách – s pravým a levým zipem, je možné spacák spojit s druhým spacákem, ale pouze stejného zipu. Spací pytle Jurek jsou vyrobeny v České republice.


Izolační náplň: Hollowfibre 1 (200g/m2):


Hollowfibre 1 jsou spirálově stočená polyesterová vlákna, která mají 1 kanálek. Vzduch zadržovaný v těchto kanálcích způsobuje jejich vynikající izolační schopnosti. Díky pružné vazbě a specifickému ukládání do vrstev dosahují vlákna tzv. „loft“. To znamená, že po vybalení z obalu zaujmou původní objem a vyplní prostor komor spacího pytle. Maximálního účinku a životnosti je dosaženo nanesením vrstvičky silikonu na povrch vláken, jenž zafixuje vzájemnou polohu vláken a sníží vzájemné tření. Dutá vlákna výborně izolují i při vysoké vzdušné vlhkosti, jsou nenasákavá, rychle vysychají, jsou nealergická. Snadno se udržují, lze je klasicky prát a sušit.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: dekové syntetické spacáky
Záruka: 2 roky
střih: dekový
hmotnost (g): 1500
náplň: syntetické vlákno
druh náplně: Duté vlákno
teplota komfort (°C): 10
teplota limit (°C): 6
teplota extrem (°C): -8
výška postavy (cm): 180
odolnost proti vlhku: žádná
rozměr po sbalení (litr): 21.2
Teplotní maximum (°C):
Teplotní komfort (°C): 10
Teplotní limit (°C): 6
Teplotní extrém (°C): -8
Max. výška postavy (cm): 180
Hmotnost (g): 1500
Rozměr po sbalení (cm): 22 x 35
Zapínání: pravé, levé
Materiál vnitřní: Polyester (PES)
Materiál vnější: Polyester (PES)
Druh náplně: Hollowfiber
Barva: zelená
Objem po sbalení (litr): 13
Objem po sbalení a kompresi (litr):
Množství náplně (g/m2) od: 200
Množství náplně (g/m2) do: 200
Hmotnost náplně (g):
Tvar: dekový
Konstrukce: 1-vrstvá
Kompresní obal: ano
Zip YKK: ano
Zip s oboustrannými bežci: ano
Možnost sepnutí dvou spacáků: ano
Zateplovací límec: ano
Anatomická kapuce: ano
Kapsa na drobnosti uvnitř: ano
Kapsa na polštář v kapuci: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím.
Dnes je rok 2022 a stany dělájí už víc než 30 let. Zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a co by měla značka Jurek S+R dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále by rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje výrobků Jurek S+R a vy z nich nyní můžete čerpat. Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.