SteriPEN univerzální předfiltr FitsAll Filter

1 hodnocení
Značka: SteriPEN

Universální vodní filtr Steripen FitsAll pro odstranění mechanických nečistot z vody. Před čištěním vody pomocí výrobků SteriPen je vhodné provést filtraci mechanických nečistot pomocí filtru s čtyřmikrónovým sítkem. Tento universální filtr má jedinečný tvar a je tak možný použít u různých průměrů hrdla. Filtr také slouží jako adaptér pro použití SteriPen Journey a nebo Classic. Hmotnost 65g, rozměry 88x95x72mm.

Dostupnost 3 - 8 prac.dnů
780 Kč –10 % 702 Kč 580,17 Kč bez DPH
SteriPEN univerzální předfiltr FitsAll Filter
1 hodnocení
Značka: SteriPEN
SteriPEN univerzální předfiltr FitsAll Filter
780 Kč –10 %
5,0 1 hodnocení

Steri PEN Fits All Filter je univerzální filtr určený na odfiltrování viditelných částeček nečistot z vody, protože pro UV dezinfekci je doporučena čistá nezakalená voda. Použitá je 4mikronová síť.

Univerzálně použitelný pro filtraci vody do lahví s různou šířkou hrdla. Pohárek s nálevkou pasují na lahve s úzkým hrdlem, např.na plastové PET lahve nebo SIGG lahve. Na širší hrdlo (jako např.u lahví Nalgene) stačí jen pohárek.

FitsAll Filter slouží také jako adaptér umožňující dezinfekci SteriPENem Classic nebo Journey v lahvích se širokým hrdlem dnem vzhůru (viz obrázek).

40mikronový předfiltr určený ke snížení viditelného zakalení zdrojové vody před její úpravou pomocí UV lamp SteriPEN. Díky unikátnímu designu je předfiltr kompatibilní s lahvemi s úzkým i širokým hrdlem.

Hmotnost 65 g.

Rozměry ve složeném stavu: 88 x 95 x 72 mm.

FitsAll Filter je vyroben z pevného a pružného materiálu, který umožňuje jeho stlačení při skladování a nabytí původního tvaru po rozbalení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: doplňky a příslušenství k filtrům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Steripen je americký výrobce který se zaměřuje na filtraci pitné vody. Firma má dlouhou tradici, první filtr vyrobila již v roce 1999. Pro čištění vody využívá ultrafialového záření, které zabraňuje množení mikrobů a odstraní tak z vody až 99,9 % bakterií, virů a prvoků.
 

Podobné produkty

SteriPen mechanický předfiltr
483,47 Kč bez DPH
585 Kč
780 Kč (–25 %)
12469