Atsko impregnace Silicone Water-Guard Extreme 355ml

Neohodnoceno
Značka: Atsko
356 Kč –16 %
Atsko impregnace Silicone Water-Guard Extreme 355ml
356 Kč –16 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce účinný přípravek pro zajištění vodoodpudivosti textílií a usní na bázi silikonových polymerů, doplnění o účinný UV filtr. Oproti přípravku ATSKO SILICONE WATER GUARD je doplněn účinným UV filtrem. Díky svému patentovanému složení nenarušuje prodyšnost membránových textílií. Ekologický rozprašovač 350 ml (300g).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Impregnační sprej určený zejména pro materiály, které není možné (nebo vhodné) prát.

Tento zcela nový produkt v řadě impregnací je aerosolovým balením, chemickým složením a použitím shodný s prověřeným a oblíbeným Silicone Water-Guard. Je to tekutá impregnace obsahující 13% silikonového polymeru, kterým je zajištěna vysoká vodovzdornost a prodyšnost impregnovaného materiálu. Výborných výsledků se dosáhne již po prvním použití na suchou a čistou useň (kůži) nebo textilii. Po vstřebání a zaschnutí je impregnace bez zápachu, odolává soli, brání tvorbě skvrn, nepřijímá prach ani jiné nečistoty. Její použití je široké a velmi univerzální jak v domácnosti, tak v oblasti ochranných pracovních prostředků a sportu.  Významné vylepšení oproti předchozí verzi spočívá v tom, že navíc obsahuje látky vytvářející UV filtr, chránící ošetřenou výstroj před účinky záření UVA a UVB a dále vytváří ochranu proti tvorbě plísní. Využití Water-Guard Extreme je shodné s předchozím výrobkem, ale díky významnýn inovacím bude velmi vhodný pro impregnování stanů, celt a tropik, namáhaných svrchních oděvů a zatěžované obuvi z kombinovaných materiálů.
Atsko Silicone Water-Guard Extreme je vynikající pro boty z přírodních i umělých usní, především s vlasovou úpravou a činěním silikonem (nubuk, velurovaná useň - štípenka, semiš...), textilní obuv (Cordura...) a na obuv kombinovanou (useň, textilie). Atsko Silicone Water-Guard Extreme je výborný na vše z polyesteru, polyamidu, nylonu „šusťáku“ a těžké bavlny i směsových materiálů (například na bundy, větrovky, kalhoty, pracovní oděvy, batohy, spací pytle, stany a jejich tropika, celty, deštníky...). Atsko Silicone Water-Guard Extreme je zcela bezpečný při použití jak na Gore-Tex a obdobné systémy, tak na zátěry.
Aerosolové balení, za výhodnou cenu vzhledem k množství a účinnosti přípravku, obsahuje malé množství vysoce ekologického hnacího plynu, nanesení je rychlé a jednoduché.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: