Atsko impregnace Silicone Water-Guard Extreme 355ml

Neohodnoceno
Značka: Atsko

Vysoce účinný přípravek pro zajištění vodoodpudivosti textílií a usní na bázi silikonových polymerů, doplnění o účinný UV filtr. Oproti přípravku ATSKO SILICONE WATER GUARD je doplněn účinným UV filtrem. Díky svému patentovanému složení nenarušuje prodyšnost membránových textílií. Ekologický rozprašovač 350 ml (300g).

Dostupnost Skladem (>3 ks)
490 Kč –10 % 441 Kč 364,46 Kč bez DPH
Atsko impregnace Silicone Water-Guard Extreme 355ml
Neohodnoceno
Značka: Atsko
Atsko impregnace Silicone Water-Guard Extreme 355ml
490 Kč –10 %

 

Impregnační sprej určený zejména pro materiály, které není možné (nebo vhodné) prát.

Tento zcela nový produkt v řadě impregnací je aerosolovým balením, chemickým složením a použitím shodný s prověřeným a oblíbeným Silicone Water-Guard. Je to tekutá impregnace obsahující 13% silikonového polymeru, kterým je zajištěna vysoká vodovzdornost a prodyšnost impregnovaného materiálu. Výborných výsledků se dosáhne již po prvním použití na suchou a čistou useň (kůži) nebo textilii. Po vstřebání a zaschnutí je impregnace bez zápachu, odolává soli, brání tvorbě skvrn, nepřijímá prach ani jiné nečistoty. Její použití je široké a velmi univerzální jak v domácnosti, tak v oblasti ochranných pracovních prostředků a sportu.  Významné vylepšení oproti předchozí verzi spočívá v tom, že navíc obsahuje látky vytvářející UV filtr, chránící ošetřenou výstroj před účinky záření UVA a UVB a dále vytváří ochranu proti tvorbě plísní. Využití Water-Guard Extreme je shodné s předchozím výrobkem, ale díky významnýn inovacím bude velmi vhodný pro impregnování stanů, celt a tropik, namáhaných svrchních oděvů a zatěžované obuvi z kombinovaných materiálů.
Atsko Silicone Water-Guard Extreme je vynikající pro boty z přírodních i umělých usní, především s vlasovou úpravou a činěním silikonem (nubuk, velurovaná useň - štípenka, semiš...), textilní obuv (Cordura...) a na obuv kombinovanou (useň, textilie). Atsko Silicone Water-Guard Extreme je výborný na vše z polyesteru, polyamidu, nylonu „šusťáku“ a těžké bavlny i směsových materiálů (například na bundy, větrovky, kalhoty, pracovní oděvy, batohy, spací pytle, stany a jejich tropika, celty, deštníky...). Atsko Silicone Water-Guard Extreme je zcela bezpečný při použití jak na Gore-Tex a obdobné systémy, tak na zátěry.
Aerosolové balení, za výhodnou cenu vzhledem k množství a účinnosti přípravku, obsahuje malé množství vysoce ekologického hnacího plynu, nanesení je rychlé a jednoduché.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: impregnace na outdoorové vybavení
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Atsko je Americká firma založena v roce 1933. Firma se specializuje na výrobu pracích a impregnačních prostředků pro outdoorové vybavení ale taky pro myslivecké a vojenské oděvy.

Podobné produkty

Atsko impregnace Permanent Water-Guard 300ml
297,52 Kč bez DPH
360 Kč
400 Kč (–10 %)
10163