ALB forming hliníkový čajník

3 hodnocení
Značka: Albforming

Alb Forming (Var) hliníkový čajník s pokličkou 1 litr. Hmotnost: 230 gramů Rozměry: O 140 mm; výška 105 mm (sklopené držadlo). ALB forming také někdy prodáván pod označením výrobce Var. Kod výrobce 120.• Objem: 1 l• Hmotnost: 130g• rozměry: pr.140 x 105 mm• materiál: elox hliník

Dostupnost Vyprodáno
766 Kč –10 % 689 Kč 569,42 Kč bez DPH
ALB forming hliníkový čajník
3 hodnocení
Značka: Albforming
ALB forming hliníkový čajník
766 Kč –10 %
4,0 3 hodnocení

Alb Forming (Var) hliníkový čajník s pokličkou 1 litr.
Vyrobeno z kvalitního potravinářského hliníku. Povrch je eloxovaný – nádobí je chráněno speciálním tvrdým povlakem, který odolává kyselým potravinám, jednoduše se udržuje a zvyšuje životnost výrobku.

Hmotnost: 230 gramů
Rozměry: Ø 140 mm; výška 105 mm (sklopené držadlo)

Doplňkové parametry

Kategorie: outdoorové konvice
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Historie společnosti Alb forming začíná už kolem roku 1925. V původní továrně se vyráběla technická a domácí keramika a také nádobí a kuchyňské doplňky. Po znárodnění se zde začalo s výrobou kempingového nádobí mimo jiné s i výrobou světoznámé polní jídelní soupravy – ešusu. Jako jeho jediný výrobce v Československu společnost vyráběla toto nádobí pro ozbrojené složky státu. To se zde vyrábí dodnes a to v hliníkovém provedení pro vyznavače tradic, dále v moderním nerezovém provedení a nakonec i z titanu pro náročné zákazníky z řad profesionálních sportovců nebo speciálních složek vojska.
Nosným výrobním programem je stále kempingové vybavení a především nádobí. Dále vyrábí vařice, samovary a jídlonosiče. Například  mlékovary jsou populární předevšim u německých zákazníků. Novinkou jsou jídlonosiče s termoobalem, které splňují nové náročné hygienické normy pro uchování teploty potravin pro sociální služby.
Společnost ALbforming se může pochlubit spoluprací se světovými humanitárními organizacemi (ICFR, ICRC, UNICEF, UNHCR, US Aid, CARE, UN WFP, Swiss Red Cross , Cruz Roja Espaňola, UK Red Gross), kde po splnění velmi náročných norem dodávali kempingové nádobí např. při válečném konfliktu v bývalé Jugoslávii nebo při minulé migrační krizi.
Výrobky splňují veškeré hygienické normy pro styk s potravinami a jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Vývoz tvoří 85% produkce.

Podobné produkty

Pinguin konvička Kettle S
359,50 Kč bez DPH
435 Kč
580 Kč (–25 %)
916/M34
GSI Outdoors konvička Halulite Tea Kettle
676,03 Kč bez DPH
818 Kč
909 Kč (–10 %)
2853