Primus plynová lampa Micron Lantern Steel Mesh

Neohodnoceno
Značka: Primus

Primus Micron (Micron Lantern) je plynová lampa s piezo zapalováním pro použití v přírodě, kempu o rozměrech 61 x 62 x 106 mm. Lampa má ocelový cylindr (pletivo) a je určena pro ventilové kartuše. Svítilna má malé rozměry, nízkou hmotnost a dlouhou životnost.• Výkon: 300W• Svítivost: cca 235 lumenů• Doba svícení: 4-36 hod• Hmotnost: 124g

Dostupnost Skladem (1 ks)
2 290 Kč –24 % 1 718 Kč 1 419,83 Kč bez DPH
Primus plynová lampa Micron Lantern Steel Mesh
Neohodnoceno
Značka: Primus
Primus plynová lampa Micron Lantern Steel Mesh 01
2 290 Kč –24 %
Plynová svítilna Primus Micron je kompaktní, lehká a odolná. Svítilna má malé rozměry, nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Vyrobena z odolné, nerezové síťoviny na místo skla. EasyTrigger ™ zapalovací systém umožňuje rychlé a snadné zapalování. Patentovaný hořák zajišťuje tichý chod a malou spotřebu plynu. Výkon svítilny je 300 W. Ke svítilně patří nylonový obal.

Základní vlastnosti, parametry:

◘ Výška (mm): 106
◘ Šířka (mm): 61
◘ Doba svícení: 4-36 h
◘ Délka (mm): 62
◘ Výkon (W): 300
◘ Hmotnost (g): 124

◘ kod výrobce: 221383

Další charakteristika:

Lampa je dodávána v nylonovém obalu.

Upozornění, poznámky:

Je k dispozici ve dvou provedeních: s nerezovým pletivem (tento produkt) nebo matným sklem. Skleněná verze poskytuje silnější světlo a ocelová síť je lehčí a odolnější.
Plynová kartuše není součástí.

Doplňkové parametry

Kategorie: lampy a lucerny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Primus je švédská značka která byla založena v roce 1892 Fransem Wilhelmem Lindqvistem a Johanem Viktorem Svensonem. Dnes je součástí společnosti Fenix Outdoor AB. Vařič Primus byl prvním přenosným petrolejovým vařičem na světě. Primus je držitelem několika ocenění za své výrobky, ale také vlastní množství patentů.