lezecké dny

Vyznat se v celé škále sortimentu je náročné. Každý rok přibývají nové vychytávky, které svou inovací zlepšují používání vybavení či techniku lezení. Dochází k úpravám a rozšířením metodických pokynů pro zvýšení bezpečnosti. Mít ve všem přehled, umět si vybrat, navíc jak vybavení správně používat je dost složité. Tak jsme pro vás nachystali Lezecké dny. Co jsou lezecké dny? Každou středu bude u nás @Klukintruktor, který vám poradí. Poskytne kompletní rady začínajícím lezcům, ale i předvede novinky těm zkušeným.

kdo je Kuba?

Kuba je instruktor. A to instruktor lezení na umělé stěně i skalního lezení. Postupně se vzdělává i dál. Aktivně dělá instruktora na lezecké stěně Vertikon Zlín s dělá i skalní a ferratové kurzy.

Kuba je skaut, který se po škole začal motat v outdooru. V maloobchodě, ve velkoobchodě, v distribuci, ve vývoji. Leze již přes 20 let a od roku 2018 je instruktor. Kuba nemá jen papír pro papír, ale aktivně dělá kurzy takřka každý den. Má i zajímavé koníčky jako jsou lezení, divadlo, historický šerm, kytara, slackline nebo flákání v hamace.

s čím poradí?

Kuba vám poradí s lezeckým vybavením. Například které vybavení je pro vás vhodně, jaké jsou praktické rozdíly mezi zdánlivě podobnými kousky nebo vás naučí správně používat nový produkt. Je vybavení, které pro vás může být zvýšením komfortu a vybavení, které vám bude překážet. Jak říká: "Není nejlepší jistítko. Jistítko je tak dobré, jak je dobrý jistič". Rádi bychom udělali trochu bezpečněji na stěnách i skalách. To je také důvod, proč Kuba bude každý čtvrtek u nás.

Nejedná se čistě jen o prodejní akci. Stavte se podívat na novinky, pro radu, povykládat :-)

kde?

Asi to nepřekvapí, ale na naší Vsetínské prodejně. Lezecké vybavení, které znáte přímo z prodejny je jen nepatrný zlomek toho, co pro vás máme vystaveno ve speciální lezecké místnosti, která bude otevřená každou středu. V místnosti bude veškeré vybavení a doplňky k ukázkám a samozřejmě i Kuba, který vše vysvětlí a se vším poradí.

Můžete přijít neohlášeně nebo se předem objednat. Můžete předem oznámit co Vás zajímá a my se na vás připravíme. Prodejnu a lezeckou místnost naleznete na Vsetíně. Rohový dům Dolního náměstí a Mostecké ulice:

Makalu.cz
Mostecká 348
755 01, Vsetín

tel. 605 240 000
prodejna.vsetín@makalu.cz