Grivel mačky AIR TECH LIGHT NC

Neohodnoceno
Značka: Grivel
4 190 Kč –10 %
Grivel mačky AIR TECH LIGHT NC
4 190 Kč –10 % 3 771 Kč 3 116,53 Kč bez DPH
3 - 8 prac.dnů

Nová generace maček. Deset hrotů, které jsou v kontaktu s ledem, když po něm kráčíte, 12 hrotů, které se zakusují do svahu při traversech. To je možné díky tomu, že hroty ve třetím páru jsou kratší a u místěné dále od sebe. Navíc jsou poslední dva přední hroty dvakrát zahnuté, abyste se udrželi v ledu, když sestupujete nebo traverzujete.Verze "light" (vyrobená z duralu) je téměř o polovinu lehčí než verze z chrom-molybdenové oceli.

• počet hortů: 12
• hmotnost: 476 g
• materiál: dural
• upínání: řemínkové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace maček. Deset hrotů, které jsou v kontaktu s ledem, když po něm kráčíte, 12 hrotů, které se zakusují do svahu při traversech. To je možné díky tomu, že hroty ve třetím páru jsou kratší a umístěné dále od sebe. Navíc jsou poslední dva přední hroty dvakrát zahnuté, abyste se udrželi v ledu, když sestupujete nebo traverzujete.

Hroty maček jsou krátké a navržené pro nové požadavky moderních mixových cest, kdy se střídá led a skála. Ostré hroty jsou ideální pro stabilitu na ledových “květácích”.

Mačky pasují i na podrážky těch nejmodernějších bot.Velikost je nastavitelná spojovacím segmentem. Spojovací segment lze navíc otočit o 180 stupňů a zkrátit pro malé velikosti bot.

Verze "light" (vyrobená z duralu) je téměř o polovinu lehčí než verze z chrom-molybdenové oceli.

Jsou to opravdu univerzální mačky, jsou extrémně lehké a zabírají minimum prostoru, neboť se dají kompletně poskládat do sebe.

Dodávány včetně systému ANTIBOTT.

Materiál: dural
Hmotnost: 476 g
Použití: A, B, C, D
Počet hrotů: 10+2
3D zesílení: ano
Přední hroty: 2
Konstrukce: kloubová
Velikost: 35 - 46 EU
Uchycovací systém: New-Classic
Vyhazovače sněhu: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Mačky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: