Jurek spací pytel Bike DV, XL

Neohodnoceno
Značka: Jurek S+R

Jurek Bike DV XL je letní spací pytel vhodný především pro cyklisty a turisty na letní období. Teplotní určení spacáku je 12°C komfort, 8°C limit a -6°C extrém. Izolační náplň spacáku je duté vlákno Hollowfiber, cca 140g/m2. Sbalený má rozměry 22x35/22.

1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
Jurek spací pytel Bike DV, XL
Neohodnoceno
Značka: Jurek S+R
Typ: levý
Skladem (>3 ks)
1 200 Kč
991,74 Kč bez DPH

 

Jurek Bike DV XL je letní spacák vhodný pro běžné podmínky a cestování. Byl vyvinut speciálně pro cyklisty a turisty, kteří chtějí na léto ultralevou variantu kvalitního spacího pytle. Rozměry spacáku jsou 230x82/55 cm, sbalený má rozměry 22x35/22 cm a váží 1,25 kg včetně obalu. Je určen pro postavy do 200 cm. Teplotní určení spacáku je 12°C komfort, 8°C limit a -6°C extrém. Náplň spacáku je duté vlákno Hollowfiber 1, cca 140g/m2. Spacák má anatomickou kapuci, široký vnitřní límec s izolační náplní a pružným stahováním, dokonalé zateplení zipu vnitřní klopou s dostatečnou izolační náplní, vyztužení okolí po stranách zipu, vnitřní schovanou kapsu na drobnosti, pomocné poutko na dolním konci zipu, vnější klopu se „sucháčem“ na horním konci zipu, kompresní obal a dvě poutka na dolním konci spacího pytle. Tento spací pytel má kvalitní YKK zipy, vyrábí se ve dvou variantách – s pravým a levým zipem, spacák je také možné spojit s druhým spacákem opačného zipu. Spací pytle Jurek jsou vyrobeny v České republice.


Izolační náplň: Hollowfibre 1 (140g/m2):

Hollowfibre 1 jsou spirálově stočená polyesterová vlákna, která mají 1 kanálek. Vzduch zadržovaný v těchto kanálcích způsobuje jejich vynikající izolační schopnosti. Díky pružné vazbě a specifickému ukládání do vrstev dosahují vlákna tzv. „loft“. To znamená, že po vybalení z obalu zaujmou původní objem a vyplní prostor komor spacího pytle. Maximálního účinku a životnosti je dosaženo nanesením vrstvičky silikonu na povrch vláken, jenž zafixuje vzájemnou polohu vláken a sníží vzájemné tření. Dutá vlákna výborně izolují i při vysoké vzdušné vlhkosti, jsou nenasákavá, rychle vysychají, jsou nealergická. Snadno se udržují, lze je klasicky prát a sušit.

Barva:
• Hlavní barva: modrá
• Doplňková barva: černá
• Vnitřní barva:  šedá


 

Doplňkové parametry

Kategorie: syntetické spacáky ve tvaru mumie
Záruka: 2 roky
střih: mumie
hmotnost (g): 1250
náplň: syntetické vlákno
druh náplně: Duté vlákno
teplota komfort (°C): 12
teplota limit (°C): 8
teplota extrem (°C): -6
výška postavy (cm): 200
odolnost proti vlhku: žádná
rozměr po sbalení (litr): 8.4
Teplotní maximum (°C):
Teplotní komfort (°C): 12
Teplotní limit (°C): 8
Teplotní extrém (°C): -6
Max. výška postavy (cm): 200
Hmotnost (g): 1250
Rozměr po sbalení (cm): 22 x 35 / 22
Zapínání: pravé, levé
Materiál vnitřní: Polyamid (PAD)
Materiál vnější: Polyamid (PAD)
Druh náplně: Hollowfiber
Barva: tm. modrá/černá/šedá
Objem po sbalení (litr): 13
Objem po sbalení a kompresi (litr): 8
Množství náplně (g/m2) od: 140
Množství náplně (g/m2) do: 140
Hmotnost náplně (g):
Tvar: anatomická mumie
Konstrukce: 2-vrstvá sendvičová
Kompresní obal: ano
Zip YKK: ano
Zip s oboustrannými bežci: ano
Možnost sepnutí dvou spacáků: ano
Zateplovací límec: ano
Anatomická kapuce: ano
Kapsa na drobnosti uvnitř: ano
Kapsa na polštář v kapuci: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím.
Dnes je rok 2022 a stany dělájí už víc než 30 let. Zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a co by měla značka Jurek S+R dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále by rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje výrobků Jurek S+R a vy z nich nyní můžete čerpat. Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.