TREK'N EAT nouzová strava masová 7-denní

Neohodnoceno
Značka: TREK N EAT

Snížená cena platí do vyprodání - produkt se sníženou expirací ve výši cca 3 roky.
Emergency Food TREK'N EAT, strava pro nouzové situace v sedmidenním masovém balíčku. Minimální trvanlivost potravin je 5 let. Nouzová strava KATADYN, která je k dispozici ve formě praktického sedmidenního balíčku pokrývajícího veškeré výživové potřeby 1 osoby. Obsažené potraviny jsou na bázi lyofilizované expediční stravy TREK'N EAT. Stohovatelná nádoba s víkem a rukojetí o rozměrech 30x25x23 cm a hmotnost 3,4 kg.

Dostupnost Skladem (>3 sada)
2 995 Kč –23 % 2 299 Kč 2 052,68 Kč bez DPH
TREK'N EAT nouzová strava masová 7-denní
Neohodnoceno
Značka: TREK N EAT
TREK'N EAT nouzová strava masová 7-denní
Akce
2 995 Kč –23 %

Jedním z nejdůležitějších preventivních opatření kromě pitné vody je zajištění dostatku potravin. Nouzové potraviny od společnosti KATADYN splňují přísná výživová kritéria a zaručují optimální nutriční hodnoty. Zaměřují se zejména na vyváženost vitaminů, sacharidů, bílkovin, tuků a vlákniny, neboť všechny tyto prvky jsou důležité pro přežití. Společnost KATADYN používá kvalitní dehydratované a lyofilizované potraviny bez konzervantů a barviv. Nabízená jídla jsou málo kořeněná, a proto jsou zvláště vhodná i pro děti stejně jako pro starší osoby. Nouzové balíčky pokrývají výživové potřeby jedné osoby po dobu 7 dnů. Minimální trvanlivost 5 let (resp. 15 let u balíčů na 30 dnů a více).

Součástí vhodný obal pro dlouhodobé skladování potravin

Největším nepřítelem dehydrovaných nebo lyofilizovaných potravin je vlhkost a kyslík, které způsobují oxidaci některých složek potravin, a tím pak změnu chuti a vůně jídla. Pokrmy proto musí být zabaleny v pevných nádobách s minimálním obsahem vlhkosti a kyslíku.

Obsah balení

název kcal celkem kcal počet porcí
Nouzové příděly BP-WR* 2432 2432 1
Orifo tyčinka karamel, jablko - skořice 204 1428 7
Labužnické sojové kousky s lesními houbami a těstovinami 621 621 1
Bramborová pánev se zlatavou cibulkou 668 668 1
Italské těstoviny s lososovým pestem 645 645 1
Pikantní hovězí guláš s těstovinami 366 366 1
Nudle à la Bolognese se sojovým masem 612 612 1
Těstoviny s křehkým kuřetem, smetanou a listovým špenátem 593 593 1
Chana masala 610 610 1
Švýcarské muesli s mlékem 555 1665 3
Celozrnné muesli s ovocem 580 1160 2
CELKEM   10800  
na 1 den   1543  

*vylepšená receptura BP-5

Balení a trvanlivost

◘ Stohovatelná nádoba s víkem a rukojetí
◘ Rozměry: 30 x 25 x 23 cm
◘ Hmotnost: 3,4 kg
◘ Minimální trvanlivost: 5 let
◘ Výrobce: Katadyn Deutschland GmbH
◘ Kat. číslo výrobce: 60110047

Nouzové příděly BP-5

BP-5 je kompaktní potravina ve formě tyčinek určená pro použití v krizových situacích vyznačující se dlouhou trvanlivostí, vysokou výživovou hodnotou a poměrně malým objemem. BP-5 používají humanitární organizace při hladomorech a jiných katastrofách. Coby nouzová potravina je BP-5 využívána rovněž při vojenských i nevojenských expedicích. BP-5 je dodávána ve stavu připraveném ke konzumaci, nemusí se nikterak dále připravovat. Lze ji konzumovat přímo z obalu či smíchat s vodou či mlékem na kaši (a použít např. coby dětskou stravu). Obsahuje opékanou pšeničnou mouku, sóju, sladový výtažek, cukr, minerální látky, aminokyseliny a vitamíny. BP-5 je zcela vegetariánská a neobsahuje žádné geneticky modifikované látky. Její chuť je jemně nasládlá.

TREK'N EAT Labužnické sójové kousky s lesními houbami a těstovinami

Zdaleka ne pouze pro vegetariány - překvapivě delikátní chuť sóji, aromatických hub, podmanivého koření a výběrových těstovin. K přípravě je třeba pouze horké pitné vody (520 ml). Není potřeba žádného nádobí, pokrm lze připravit přímo ve vlastním speciálním obalu a z tohoto obalu je možno jej velmi pohodlně konzumovat např. některou dlouhou lžící značky OPTIMUS.
1,5 porce, 160 g (v transportním stavu), 680 g (hotový pokrm), 619 kcal

Složení: pěstoviny [(50 %), pšeničná krupice, vaječný bílek, kuchyňská sůl], 16 % sójový proteinový produkt, rostlinný tuk, laktóza, celozrnná pšeničná mouka, izolovaný sójový protein, kuchyňská sůl, smetana, pórek, modifikovaný škrob, mrkev, 1,5 % houby, mléčná bílkovina, extrakt z droždí, rajská jablka, zahušťovadlo: guarová moučka, koření, prášek ze sušených hřibů, maltodextrin, aroma (s celerem), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, sušené droždí, cukr, sójová omáčka (sójové boby, kuchyňská sůl), karamel.

Možné alergeny: vejce, lepek, laktóza, mléko, celer, sója.

TREK'N EAT Bramborová pánev se zlatavou cibulkou (vegetariánský pokrm)

Vydatná teplá svačina pro vyznavače tradičních chutí a vůní, kteří se tu a tam dokáží obejít bez masa. Příprava pouhým přidáním vroucí vody (490 ml) do originálního sáčku, z něhož je pak pokrm přímo konzumován.
1,5 porce, 150 g (v transportním stavu), 640 g (hotový pokrm), 639 kcal

Složení: 24 % brambory, 24 % restovaná cibule (76 % cibule, rostlinný olej, pšeničná mouka, kuchyňská sůl), 20 % texturovaný sójový proteinový produkt (s barvicím extraktem z praženého sladu), rostlinný tuk, kuchyňská sůl, laktóza, modifikovaný škrob, maltodextrin, extrakt z droždí, mléčná bílkovina, mrkev, kukuřice, zahušťovadlo: guarová moučka, aroma (s pšenicí, celerem), koření, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; sušené droždí, cukr, sójová omáčka (sójové boby, kuchyňská sůl), karamel.

Možné alergeny: lepek, laktóza, mléko, celer, sója.

TREK'N EAT Italské těstoviny s lososovým pestem

Lehký italský pokrm mimořádně vyvážené chuti s bylinkami, jemnými plátky bílých mandlí a růžovou omáčkou z uzeného lososa pro skutečné labužníky. Příprava pouhým přidáním vroucí vody (520 ml) do originálního sáčku, z něhož je pak pokrm přímo konzumován.
1,5 porce, 160 g (v transportním stavu), 680 g (hotový pokrm), 645 kcal

Složení: těstoviny [(66 %), hrubá pšeničná krupice, vaječný bílek, kuchyňská sůl], tavený sýr v prášku (sýr, tavicí sůl: trifosforečnan sodný, sušená syrovátka), ricotta, laktóza, rajská jablka, plátky mandlí, kousky uzeného lososa 2 % (losos, kuchyňská sůl, dým), kuchyňská sůl, cibule, česnek, rostlinný olej, bylinky, zahušťovadlo: guarová moučka; mléčná bílkovina, koření.

Možné alergeny: vejce, ryby, lepek, laktóza, mléko, ořechy.

TREK'N EAT Pikantní hovězí guláš s těstovinami

Vynikající hlavní masový chod pro ty, kteří preferují klasické pikantní jídlo. K přípravě je zapotřebí pouze horké pitné vody (520 ml). Není potřeba žádného nádobí, pokrm lze připravit přímo ve vlastním speciálním obalu a z tohoto obalu je možno jej velmi pohodlně konzumovat např. některou dlouhou lžící značky OPTIMUS.
1,5 porce, 160 g (v transportním stavu), 680 g (hotový pokrm), 635 kcal

Složení: těstoviny [(50 %), hrubá pšeničná krupice, vaječný bílek, sůl], rostlinný tuk, 8 % hovězí maso, škrob, rajská jablka, paprika, cibule, kuchyňská sůl, polévkové koření, extrakt z droždí, laktóza, koření, extrakt z hovězího masa, karamel, dextróza, protispékavý prostředek: oxid křemičitý, zahušťovadlo guarová guma, maltodextrin, česnek. 12,8 g sušeného masa = cca 51 g čerstvého masa.

Možné alergeny: lepek, vejce, laktóza, mléko.

TREK'N EAT Nudle a la Bolognese se sójovým masem (BEZ LAKTÓZY)

Klasické boloňské těstoviny ve verzi pro vegetariány, v níž je mleté hovězí maso více než dovedně nahrazeno sójou - chutný a výživný pokrm, který vás bezpečně zasytí a dozajista si jej nazapomenete přibalit ani příště. Příprava pouhým přidáním vroucí vody (590 ml) do originálního sáčku, z něhož je pak pokrm přímo konzumován. Oblíbený pokrm pro děti.
1,5 porce, 180 g (v transportním stavu), 770 g (hotový pokrm), 610 kcal

Složení: těstoviny [(50 %), pšeničná krupice, vaječný bílek, kuchyňská sůl], 17 % rajská jablka, 15 % texturovaný sójový proteinový produkt, cukr, polévkové koření, cibule, kuchyňská sůl, maltodextrin, rostlinný tuk, škrob, modifikovaný škrob, koření, bylinky, extrakt z droždí.

Možné alergeny: vejce, lepek, sója.

TREK'N EAT Těstoviny s křehkým kuřetem, smetanou a listovým špenátem

Nesmírně chutný chod s drůbežím masem pro milovníky lehké jihoevropské těstovinové kuchyně. K přípravě je třeba pouze horké pitné vody (490 ml). Není potřeba žádného nádobí, pokrm lze připravit přímo ve vlastním speciálním obalu a z tohoto obalu je možno jej velmi pohodlně konzumovat např. některou dlouhou lžící značky OPTIMUS. Doporučujeme na každý track zakoupit alespoň 2 balení, neboť k tomuto pokrmu se zajisté budete chtít ještě jednou vrátit.
1,5 porce, 150 g (v transportním stavu), 640 g (hotový pokrm), 641 kcal

Složení: těstoviny [(40 %), pšeničná krupice, vaječný bílek, sůl], maltodextrin, modifikovaný škrob, rostlinný tuk, pšeničná mouka, laktóza, 4 % kuřecí prsa, 3 % smetana, kuřecí tuk, kuchyňská sůl, polévkové koření, aroma, rajská jablka, cibule, kukuřice, špenát, mléčná bílkovina, sušený glukózový sirup, extrakt z droždí, zahušťovadlo: xanthanová guma, guarová moučka, koření. 6 g sušeného masa = cca 21 g čerstvého masa.

Možné alergeny: vejce, lepek, laktóza, mléko.

TREK'N EAT Švýcarské muesli s mlékem

Vydatná cereální snídaně s jemnou chutí hrozinek a meruněk pro zdravý životní styl, jejíž kolébkou vzniku je Švýcarsko, kde je muesli překvapivě servírováno kromě snídaně a svačiny rovněž coby zákusek po večeři. Pokrm se připravuje přidáním horké či studené vody (150 ml) do originálního sáčku, odkud je pak přímo konzumován, a to nejlépe některou z dlouhých lžic zn. OPTIMUS. Můžete doplnit vlastnoručně nasbíranými lesními plody. Doporučujeme připravovat s horkou vodou.
150 g (v transportním stavu), 300 g (hotový pokrm), 555 kcal

Složení: celozrnné ovesné vločky, obilné cereálie (51 % pšeničná mouka, 20 % extrakt z ječného sladu, cukr, 6 % kukuřičná mouka, kuchyňská sůl), cukr, hrozinky, 6 % mléko, lískové ořechy, dextróza, meruňky, jablečný prášek, maltodextrin, kuchyňská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

Možné alergeny: lepek, laktóza, mléko, ořechy.

Doplňkové parametry

Kategorie: nouzová strava
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Trek´n Eat je německá společnost, která k přípravě každého jednotlivého obsahu sáčku Trek'n Eat představuje celou řadu duležitých kroků počínaje komplexním návrhem pokrmu tak, aby vyhovoval nejen energetickou a výživovou skladbou, ale také chutí a konzistencí.

Podobné produkty

NRG-5 Emergency Food Ration, potravinový balíček 500g
220,54 Kč bez DPH
247 Kč
275 Kč (–10 %)
1945
TREK'N EAT nouzová strava vegetariánská 30-denní
9 166,96 Kč bez DPH
10 267 Kč
13 335 Kč (–23 %)
7106
TREK'N EAT nouzová strava vegetariánská 7-denní
Akce
2 052,68 Kč bez DPH
2 299 Kč
2 995 Kč (–23 %)
7105
TREK'N EAT nouzová strava masová 90-denní
30 615,18 Kč bez DPH
34 289 Kč
38 099 Kč (–10 %)
7107
TREK'N EAT nouzová strava vegetariánská 12-měsíční
111 531,25 Kč bez DPH
124 915 Kč
138 795 Kč (–10 %)
7108
NRG 01
217,86 Kč bez DPH
244 Kč
325 Kč (–24 %)
32324
Travellunch Hovězí ragú s brambory 250g double
254,46 Kč bez DPH
285 Kč
335 Kč (–14 %)
50231
Travellunch Těstoviny s olivami 250g double
254,46 Kč bez DPH
285 Kč
335 Kč (–14 %)
50224