Jurek Podložka PU/Si pro Kampy 4 (2ks)

Neohodnoceno
Značka: Jurek S+R

Podložka z lehkého materiálu s PU/Si zátěrem určená na podložení pod stan. Chrání podlážku stanu před mechanickým poškozením.

Dostupnost 3 - 8 prac.dnů
1 728 Kč –10 % 1 555 Kč 1 285,12 Kč bez DPH
Jurek Podložka PU/Si pro Kampy 4 (2ks)
Neohodnoceno
Značka: Jurek S+R
Jurek Podložka PU/Si pro Kampy 4 (2ks)
1 728 Kč –10 %

 

Podložka z lehkého materiálu s PU/Si zátěrem určená na podložení pod stan. Chrání podlážku stanu před mechanickým poškozením, jako je propíchnutí nebo prodření. Podlážka má v rozích přišité uši (stejně jako vnitřní stan) a tudíž ji lze pod stanem pevně ukotvit.

Cena je za 2 kusy.

Pro tyto modely stanů:
Kampy 4

• Rozměry: 140x210 cm
• Hmotnost: 400 g
• Vodní sloupec: 10 000 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: podlážky pod stany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím.
Dnes je rok 2022 a stany dělájí už víc než 30 let. Zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a co by měla značka Jurek S+R dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále by rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje výrobků Jurek S+R a vy z nich nyní můžete čerpat. Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.