Jurek příslušenství Duo, Trio

14 hodnocení
Značka: Jurek S+R

Toto příslušenství je určeno pro pláštěnky Jurek DUO i TRIO! Pomocí příslušenství lze z pláštěnky vytvořit přístřešek proti dešti pro spaní ve volné přírodě.

Pláštěnka není součástí balení!

Dostupnost Skladem (3 ks)
756 Kč –10 % 680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Jurek příslušenství Duo, Trio
14 hodnocení
Značka: Jurek S+R
Jurek příslušenství Duo, Trio
756 Kč –10 %
3,2 14 hodnocení

 

Toto příslušenství je určeno pro pláštěnky DUO i TRIO! Pomocí příslušenství (duralový oblouk, který tvoří kvalitní trubky o průměru 8 mm, spojované opředeným svazkem polyuretanových nití, s vnějšími spojkami 10 mm, kolíky z duralové kulatiny o průměru 6 mm a kotvící šňůry) lze z pláštěnek Jurek vytvořit přístřešek proti dešti pro spaní ve volné přírodě !!!

Návod na stavbu:
◘ Konce složeného duralového oblouku zasunete do vnitřních plachtových ok spojovacího popruhu. Za vnější oka připíchnete popruh dvěmi kolíky k zemi (což usnadní stavbu ve větrném počasí).
◘ Pláštěnku přehodíte přes oblouk a suchým zipem, umístěným za krkem, přichytnete k oblouku uprostřed. Na okrajích pláštěnky sepnete druky nejblíže keprovky s trojúhelníčkem (u rukávů).
◘ Krátké kotv. šňůry přivážete k trojúhelníčkům v rozích pláštěnky. Pomocí nich a kolíků přístřešek vypnete. Dvěma kolíky, kterými byl připíchnut popruh, spolu s dlouhými kotv. šňůrami stabilizujete za trojúhelníčky okraje pláštěnky v prostoru rukávů.

Parametry:
■ Přístřešek má po postavení tyto rozměry
■ šířka cca 140 cm, výška cca 80 cm a délka podle velikosti pláštěnky.
■ pro S cca 215 cm
■ pro M cca 230 cm
■ pro L cca 245 cm
■ pro XL cca 250 cm
■ pro XXL cca 265 cm
 
■ Hmotnost: 350 g
 
■ Velikost při sbalení:
■ délka: 51 cm
■ průměr: cca 4 cm

Pláštěnka není součástí balení!

Doplňkové parametry

Kategorie: přístřešky a předsíňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím.
Dnes je rok 2022 a stany dělájí už víc než 30 let. Zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a co by měla značka Jurek S+R dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále by rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje výrobků Jurek S+R a vy z nich nyní můžete čerpat. Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.