Inook sněžnice E-move

Neohodnoceno
Značka: Inook

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití. Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. E-move je vybavena o proti ostatním modelům dvojtým kloubem, díky kterému je chůze do kopce mnohem přirozenější a účinější proti případnému proklouznutí. E-move má ergonomický tvar (levá / pravá) a nabízí tak ideální přerozdělení hmotnosti na plochu sněžnice. • nosnost: 45-120 kg• hmotnost pár: 2320g• rozměr: 65x23 cm• upínání: popruhy, 1x ráčna• pata: volná či podložení, fixace

Dostupnost Skladem (2 pár)
4 990 Kč –40 % 2 994 Kč 2 474,38 Kč bez DPH
Inook sněžnice E-move
Neohodnoceno
Značka: Inook
Inook sněžnice E-move
Akce
4 990 Kč –40 %

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití (jednodenní výlety, rekreační sportovní vyžití, atd…). Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. E-move je vybavena o proti ostatním modelům dvojtým kloubem, díky kterému je chůze do kopce mnohem přirozenější a účinější proti případnému proklouznutí. Dále je sněžnice vybavena sytémem umožňujcí vychýlení do stran, díky kterému je travezrování v kopci mnohem přirozenější. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová, …). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Maximální velikost boty je 12. Inook Inookem dělá jedinečný systém zamykání paty. Zamknutí či odemknutí lze jednoduše udělat holí vestoje, jak známe ze skialpového vázání. Už žádné problémy při překračování spadlých stromů a podobně. Lišta, po které se posouvá uchycení paty, je z vyztuženého materiálu. Proto lze zamykací systém použít i jako celkem užitečné podložení paty, které též známe ze skialpů. Za zmínku stojí i chytře řešené upínání boty. Dotažení boty je pomocí ráčny jak známe ze snowboardového vázání. Na ráčně je speciální systém, díky kterému lze ráčnu snadno povolit i v rukavicích. Navíc lze upínací pásek vystředit pomocí druhé ráčny a přizpůsobit tak objemu boty.

Adaptivní podvozek

100% efektivní koncept vyvažování. Vyrovnává sklon svahu kopce až do 15 st. V horizontální pozici je chůze jednodušší a chrání kotníky a kolena.

Ergonomický tvar

Nabízí ideální přerozdělení hmotnosti a tlaku na sníh, sněžnice proto nemá tendenci klesat nepravidelně ve sněhu.

◘ Velikost boty: 34-47
◘ Nosnost: 45>120 kg
◘ Rozměr: 65x23 cm
◘ Váha: 2.320 g (pár)

Doplňkové parametry

Kategorie: sněžnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


INOOK patří do rodiny značek Technica, Völkel, Marker. Sněžnice jsou vyráběny z plastu. Současným trendem ve Francii je rekreační chození na sněžnicích, ať už se jedná o jednodenní výlety na horách nebo třeba jen po zasněžených kopcích. Značka byla založena v roce 1996.

Podobné produkty

Inook sněžnice FreeStep
Akce
2 176,86 Kč bez DPH
2 634 Kč
4 390 Kč (–40 %)
6616
Inook sněžnice E Flex 01
Doprodej
2 176,86 Kč bez DPH
2 634 Kč
4 190 Kč (–37 %)
6649