Inook sněžnice E-move + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 5 hodnocení
 

Inook sněžnice E-move  + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty Inook sněžnice E-move  + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty Inook sněžnice E-move  + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty

 

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití. Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. E-move je vybavena o proti ostatním modelům dvojtým kloubem, díky kterému je chůze do kopce mnohem přirozenější a účinější proti případnému proklouznutí. E-move má ergonomický tvar (levá / pravá) a nabízí tak ideální přerozdělení hmotnosti na plochu sněžnice.

• nosnost: 45-120 kg
• hmotnost pár: 2320g
• rozměr: 65x23 cm
• upínání: popruhy, 1x ráčna
• pata: volná či podložení, fixace

Dostupnost 7 - 10 prac.dnů
Běžná cena 4 690 Kč
Ušetříte 469 Kč (–10 %)
Cena 3 488,43 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 4 221 Kč
Na splátky již od 148 Kč
Počet (pár)

   

Značka Inook
Kategorie Sněžnice
Záruka 24 měsíců
 

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití (jednodenní výlety, rekreační sportovní vyžití, atd…). Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. E-move je vybavena o proti ostatním modelům dvojtým kloubem, díky kterému je chůze do kopce mnohem přirozenější a účinější proti případnému proklouznutí. Dále je sněžnice vybavena sytémem umožňujcí vychýlení do stran, díky kterému je travezrování v kopci mnohem přirozenější. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová, …). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Maximální velikost boty je 12. Inook Inookem dělá jedinečný systém zamykání paty. Zamknutí či odemknutí lze jednoduše udělat holí vestoje, jak známe ze skialpového vázání. Už žádné problémy při překračování spadlých stromů a podobně. Lišta, po které se posouvá uchycení paty, je z vyztuženého materiálu. Proto lze zamykací systém použít i jako celkem užitečné podložení paty, které též známe ze skialpů. Za zmínku stojí i chytře řešené upínání boty. Dotažení boty je pomocí ráčny jak známe ze snowboardového vázání. Na ráčně je speciální systém, díky kterému lze ráčnu snadno povolit i v rukavicích. Navíc lze upínací pásek vystředit pomocí druhé ráčny a přizpůsobit tak objemu boty.

Adaptivní podvozek

100% efektivní koncept vyvažování. Vyrovnává sklon svahu kopce až do 15 st. V horizontální pozici je chůze jednodušší a chrání kotníky a kolena.

Ergonomický tvar

Nabízí ideální přerozdělení hmotnosti a tlaku na sníh, sněžnice proto nemá tendenci klesat nepravidelně ve sněhu.

◘ Velikost boty: 34-47
◘ Nosnost: 45>120 kg
◘ Rozměr: 65x23 cm
◘ Váha: 2.320 g (pár)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.