Inook sněžnice Odalys

2 hodnocení
Značka: Inook
3 590 Kč –10 %
Odalys ice blue
3 590 Kč –10 % 3 231 Kč 2 670,25 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu. Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Dotažení boty je pomocí ráčny jak známe ze snowboardového vázání. Na ráčně je speciální systém, díky kterému lze ráčnu snadno povolit i v rukavicích. Dámská sněžnice s nižší únosností v dámském designu.

• nosnost: 40-80kg
• hmotnost pár: 1820g
• rozměr: 57x19 cm
• upínání: popruhy, 1x ráčna
• pata: volná či podložení, fixace

Detailní informace

Barva: blanc nacre
Momentálně nedostupné
3 590 Kč
3 231 Kč
2 670,25 Kč bez DPH
Barva: ice blue
Momentálně nedostupné
3 590 Kč
3 231 Kč
2 670,25 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Sněžnice Odalys Lady francouzské značky Inook je velmi zajímavě řešená sněžnice určená pro skutečné vyznavače chůze na sněžnicích! 

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití (jednodenní výlety, rekreační sportovní vyžití, atd…). Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová, …). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Maximální velikost boty je 9. Inook Inookem dělá jedinečný systém zamykání paty. Zamknutí či odemknutí lze jednoduše udělat holí vestoje, jak známe ze skialpového vázání. Už žádné problémy při překračování spadlých stromů a podobně. Lišta, po které se posouvá uchycení paty, je z vyztuženého materiálu. Proto lze zamykací systém použít i jako celkem užitečné podložení paty, které též známe ze skialpů. Za zmínku stojí i chytře řešené upínání boty. Dotažení boty je pomocí ráčny jak známe ze snowboardového vázání. Na ráčně je speciální systém, díky kterému lze ráčnu snadno povolit i v rukavicích. Navíc lze upínací pásek vystředit pomocí druhé ráčny a přizpůsobit tak objemu boty.

◘ Velikost boty: 34-42
◘ Nosnost: 40>80 kg
◘ Rozměr: 57x19 cm
◘ Váha: 1.810 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sněžnice
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: