Inook sněžnice Odyssey + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 7 hodnocení
 

Inook sněžnice Odyssey Inook sněžnice Odyssey  + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty Inook sněžnice Odyssey  + ZDARMA NESMEKY, páskové na špičku boty 3 hroty

 

Sněžnice Odyssey francouzské značky Inook je velmi zajímavě řešená sněžnice určená pro skutečné vyznavače chůze na sněžnicích! Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty.

• nosnost: 45-120kg
• hmotnost pár: 2140g
• rozměr: 62x21 cm
• upínání: popruhy, 1x ráčna
• pata: volná či podložení, fixace

Běžná cena 3 490 Kč
Ušetříte 350 Kč (–10 %)
Cena 2 595,04 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 3 140 Kč
Na splátky již od 111 Kč
Značka Inook
Kategorie Sněžnice
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
Inook sněžnice Odyssey 01 Barva: grey 3 - 8 prac.dnů 3 490 Kč 3 140 Kč
2 595,04 Kč bez DPH
Inook sněžnice Odyssey Barva: green ground 3 - 8 prac.dnů 3 490 Kč 3 140 Kč
2 595,04 Kč bez DPH
 

Sněžnice Odyssey francouzské značky Inook je velmi zajímavě řešená sněžnice určená pro skutečné vyznavače chůze na sněžnicích!

Nosná plocha sněžnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je dostatečně pevný i v tuhých mrazech. Tvar sněžnice řadí tento model spíš ke sportovnímu užití (jednodenní výlety, rekreační sportovní vyžití, atd…). Sněžnice je osazena šesti ocelovými hroty a dalšími dvěma na výklopné špičce. Sněžnice Inook mají výborně řešený systém uchycení špičky boty, který velmi dobře upevní jakoukoliv botu (trekkingová, snowboardová, …). Sněžnice díky posuvnému systému uchycení paty je velmi snadno nastavitelná pro jakoukoliv velikost boty. Maximální velikost boty je 12. Inook Inookem dělá jedinečný systém zamykání paty. Zamknutí či odemknutí lze jednoduše udělat holí vestoje, jak známe ze skialpového vázání. Už žádné problémy při překračování spadlých stromů a podobně. Lišta, po které se posouvá uchycení paty, je z vyztuženého materiálu. Proto lze zamykací systém použít i jako celkem užitečné podložení paty, které též známe ze skialpů. Za zmínku stojí i chytře řešené upínání boty. Dotažení boty je pomocí ráčny jak známe ze snowboardového vázání. Na ráčně je speciální systém, díky kterému lze ráčnu snadno povolit i v rukavicích. Navíc lze upínací pásek vystředit pomocí druhé ráčny a přizpůsobit tak objemu boty.

◘ Velikost boty: 34-47
◘ Nosnost: 45>120 kg
◘ Rozměr: 62x21 cm
◘ Váha: 2.140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.