tip na dárek pro lezce

Chcete potěšit lezce, ale nevíte jak? Nechte se inspirovat tipy na vánoční dárky. Jako lezci jsme vybrali dárky, které by nás potěšilia  zároveň si je jen tak nekoupíme. 

dárek pro lezce

hrnek s chytem

Ano, hrníček s chytem je ta věc, kterou žádný lezec sice nepotřebuje, ale zároveň nutně potřebuje mít. A na vás bude, jak moc budete chtít vytrestat svého parťáka a jaký chyt vyberete. K dispozici ve třech variantách

climbing mug

kosmetika

Přírodní balzámy BOMA, které pomáhají regeneraci podrážděným prstům, popraskaným rtům? A co tak deodorant jako balzám? Když chcete přírodní produkt, který testuje lezecká reprezentace, tak proč toho nevyužít.

UPOZORNĚNÍ: už po jenom jednom použití si můžete vypěstovat nepřekonatelné nutkání koupit si další.

balzámy
dárek pro lezce

relax je relax

"Tak tohle je žrádlo". Tohle byla první věta, co mi vyskočila na mysli, když jsem ji vyzkoušel. Proč? Protože přítelkyně je skvělá, ale nemá sílu mě pořádně promasírovat. A tímto se buď nechám promasírovat od přítelkyně, nebo si uvolním svaly po tréninku. Malá, lehká, sbalitelná a s výdrži až 9 hodin

YY Vertical Shock
dárek pro lezce
dárek pro lezce

trochu stability?

Zábava pro děti i dospělé. Zlepšuje stabilitu i koncentraci. Stačí vám dva pevné body (třeba stromy), natáhnout slackline, napnout pomocí ráčny a je to. Do parku, do lesa, na zahradu nebo do bytu (ano, někteří mají slackline i v bytě).

slackline

hrazda je pro sraby

Už to vidíte? Jak nadšeně otevírá dárek a už tuší, co je uvnitř? A tam je fingerboard. Dar i prokletí každého lezce. Hned po rozbalení hleda vrtačku, aby mohl tréninkovou desku našroubovat nad dveře.

fingerboards
dárek pro lezce
dárek pro lezce

papírový pytlík

Co tak spojit ekologii a funkci? Papírový pytlík na magnézium překvapí vysokou odolností a svou ekologickou stopou.

chillaz carabiner forest