Sidas vložky Specific Flashfit Bike +

Neohodnoceno
Značka: Sidas

Speciální sportovní vložky z termoplastických materiálů, které je možno tepelnou úpravou až ze 75% dotvarovat pomocí technologie FLASH FIT. Vložky Sidas Conformable Specific Flashfit bike + vyvinuté pro cyklistiku. Vložky stabilizují nohu, zlepšují kontakt mezi nohou a pedálem a pomáhají rovnoměrně rozložit tlaky při šlapání.Velikosti XS - XXL (35-47). Určení pro cyklistiku.

1 610 Kč –17 % 1 328 Kč 1 097,52 Kč bez DPH
Sidas vložky Specific Flashfit Bike +
Neohodnoceno
Značka: Sidas
Sidas vložky Specific Flashfit Bike +
1 610 Kč –17 %
Velikost: L (42-43)
Skladem (1 ks)
1 610 Kč
1 328 Kč
1 097,52 Kč bez DPH

 

Tyto vložky spojují poslední know-how cyklistické biomechaniky a nejnovější technologii firmy SIDAS. Pro cyklistiku charakteristické, opakující se pohyby vyžadují aby vložka perfektně padla a zajistila tak maximální výkonnost a zamezila eventuelním bolestem nohy.Vložky stabilizují nohu, zlepšují kontakt mezi nohou a pedálem a pomáhají rovnoměrně rozložit tlaky při šlapání.Tím se eliminují v cyklistice známé problémy jako jsou záněty šlach a patologické změny na kloubech.Také mohou pomoci vyřešit další problémy jako jsou pocity pálení, mravenčení nebo přehřívání. Vložky udržují nohu ve správném úhlu, zlepšují přenos energie nohy na pedál a zvyšují tak Váš výkon.

velikosti XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-47)
určení: cyklistika
barva: žlutá
 
Charakteristika řady Specific
Vyšší řada vložek, která je určena pro konkrétní sportovní aktivity. Řeší morfologidní individualitu použitým typem materiálu a odlišným umístěním antišokových zón specifických právě pro určitý sport, či pohyb.Tyto vložky jsou vyrobeny z termoplastických materiálů a je možno je ještě dále přizpůsobit zákazníkovi až ze 75% pomocí patentované revoluční technologie FLASH FIT. Jedná se o velmi jednoduchý a časově nenáročný proces v oblasti tvarování a úpravy vložek přímo na míru zákazníka. Zařízení pomocí světelných výbojek zahřívá vložky v oblasti klenby nožní cca 10 sekund. Po zahřátí se vloží do speciálních pryžových steperů a zákazník je zatíží celou svou vahou, čímž dojde k individuálnímu přizpůsobení vložky noze zákazníka. Po několika minutách dojde k vychladnutí materiálu a vložka si pak uchová požadovaný tvar. Tato technologie získala v Mnichově cenu ISPO AWARD 08 v kategorii doplňky a vybavení pro běžce a také na veletrhu ve Friedriechshafenu cenu OUTDOOR INDUSTRY AWARD 08 kde se hodnotila kritéria jako je: inovace, kvalita, funkčnost. Samozřejmostí je antibakteriální úprava aplikovaná přímo do materiálu.

Upozornění, poznámky:

Vložky jsou určeny pro tepelné tvarování metodou Flash fit. Není to však podmínkou, vložky lze bez zhoršení kvality používat i bez tvarování. Tvarování zlepšuje účinnost vložky jejím přizpůsobením na nohu uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: vložky do bot
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Už od roku 1975 se francouzský Sidas věnuje péči o chodidla a nohy. Začalo to vývojem termoplastických individuálně tvarovaných vložek do lyžařských bot. Od té doby se portfolio Sidas rozrostlo o velkou škálu vložek do bot pro různé sporty, o sportovní ponožky vysoké kvality, velký důraz je kladen na bootfitting a vše související s úpravami nejen lyžařských bot. Kolekci doplňují také přípravky na ochranu kloubů a kůže na nohou. Pro Sidas je noha vždy na prvním místě.