Sidas vložky Specific Flashfit Outdoor+

Neohodnoceno
Značka: Sidas

Speciální sportovní vložky z termoplastických materiálů, které je možno tepelnou úpravou až ze 75% dotvarovat pomocí technologie FLASH FIT. Vložky Sidas Conformable Specific Flashfit Outdoor + vyvinuté zvláště pro turistiku, s vyměkčenou přední a patní částí, rozkládající tlak, snižující otřesy a zajišťující stabilitu.Velikosti XS - XXL (35-47). Určení pro turistiku.

1 290 Kč –24 % 968 Kč 800 Kč bez DPH
Sidas vložky Specific Flashfit Outdoor+
Neohodnoceno
Značka: Sidas
Sidas vložky Specific Flashfit Outdoor+
1 290 Kč –24 %
Velikost: XL (44-45)
Skladem (1 ks)
1 290 Kč
968 Kč
800 Kč bez DPH

 

Vložky Sidas Conformable z modelové řady Specific jsou vyvinuté zvláště pro turistiku, s vyměkčenou přední a patní částí, efektivně rozkládají tlak, snižují otřesy a opotřebování patní kosti, 3D tvar zajišťuje stabilitu a působí preventivně proti zraněním a únavovým poškozením. Vložka dokonale vyplní prostor mezi chodidlem a obuví, podepírá nožní klenbu a působí tak preventivně proti vzniku plochonoží. ArchFlex - patentovaná technologie firmy Sidas zajistí individuální přizpůsobení chodidlu. díky hlubšímu patnímu lůžku se zapuštěnou pěnovou vrstvou tlumí rázy a chrání patní kost, která je jednou z nejzatíženějších v lidském těle. Vložky Sidas Conformable Specific Flashfit Outdoor + tak šetří vaše klouby od kotníku až po páteř. Tvar vložky je přizpůsoben tak, že vede nohu pod optimálním úhlem při nášlapu i odrazu od špičky a tím působí preventivně proti vzniku vbočené nebo vybočené nohy. Antibakteriální úprava aplikovaná přímo do materiálu.

velikost: XS (35-36), S (37-38), M (39-41), L (42-43), XL (44-45), XXL (46-47)
určení: turistika, treking
barva: sv. hnědá

Charakteristika řady Specific
Vyšší řada vložek, která je určena pro konkrétní sportovní aktivity. Řeší morfologidní individualitu použitým typem materiálu a odlišným umístěním antišokových zón specifických právě pro určitý sport, či pohyb.Tyto vložky jsou vyrobeny z termoplastických materiálů a je možno je ještě dále přizpůsobit zákazníkovi až ze 75% pomocí patentované revoluční technologie FLASH FIT. Jedná se o velmi jednoduchý a časově nenáročný proces v oblasti tvarování a úpravy vložek přímo na míru zákazníka. Zařízení pomocí světelných výbojek zahřívá vložky v oblasti klenby nožní cca 10 sekund. Po zahřátí se vloží do speciálních pryžových steperů a zákazník je zatíží celou svou vahou, čímž dojde k individuálnímu přizpůsobení vložky noze zákazníka. Po několika minutách dojde k vychladnutí materiálu a vložka si pak uchová požadovaný tvar. Tato technologie získala v Mnichově cenu ISPO AWARD 08 v kategorii doplňky a vybavení pro běžce a také na veletrhu ve Friedriechshafenu cenu OUTDOOR INDUSTRY AWARD 08 kde se hodnotila kritéria jako je: inovace, kvalita, funkčnost. Samozřejmostí je antibakteriální úprava aplikovaná přímo do materiálu.

Upozornění, poznámky:

Vložky jsou určeny pro tepelné tvarování metodou Flash fit. Není to však podmínkou, vložky lze bez zhoršení kvality používat i bez tvarování. Tvarování zlepšuje účinnost vložky jejím přizpůsobením na nohu uživatele.

Vložky mohou být v některých případech dodány ve starém obalu s označením Trek +
Jedná se ale o vložky Outdoor + (nový model).

Doplňkové parametry

Kategorie: vložky do bot
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Už od roku 1975 se francouzský Sidas věnuje péči o chodidla a nohy. Začalo to vývojem termoplastických individuálně tvarovaných vložek do lyžařských bot. Od té doby se portfolio Sidas rozrostlo o velkou škálu vložek do bot pro různé sporty, o sportovní ponožky vysoké kvality, velký důraz je kladen na bootfitting a vše související s úpravami nejen lyžařských bot. Kolekci doplňují také přípravky na ochranu kloubů a kůže na nohou. Pro Sidas je noha vždy na prvním místě.