Sawyer filtr Squeeze All In One Filter SP181

Neohodnoceno
Značka: Sawyer
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
Skladem

Skvělý pro zahraniční cesty, filtr All in One (Vše v jednom) vám umožní použít vodní filtr Sawyer Squeeze zachycující 0.1 absolutního mikronu připojený k vodovodnímu kohoutku či uzávěru v hotelu, k skládací láhvi (sáčku) či k běžné PET láhvi stejně jako pro zajištění gravitačního přísunu vody při táboření. Životnost až 3 000 000 litrů, až výkon 2000 l / den a hmotnost 280g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní cestovní filtr SAWYER All In One Filter.

Filtr Sawyer Squezze s membránou z dutých vláken zachycující 0.1 absolutního mikronu, Skládací láhev - sáček s kapacitou 1 litr, 2 výsuvné picí trysky, 1 sada nástavců na nádoby, 1 kohoutkový / uzávěrový nástavec, 1 čistič filtru

Skvělý pro zahraniční cesty, filtr All in One (Vše v jednom) vám umožní použít vodní filtr Sawyer PointONE zachycující 0.1 absolutního mikronu připojený k vodovodnímu kohoutku či uzávěru v hotelu, k skládací láhvi (sáčku) či k běžné PET láhvi stejně jako pro zajištění gravitačního přísunu vody při táboření.

Souprava „vytvořte si vlastní gravitační systém“ může poskytnout až 2000l čisté vody za den z jakéhokoliv vodního zdroje.

Balení obsahuje:

◘ Filtr Sawyer Squezze s membránou z dutých vláken zachycující 0.1 absolutního mikronu.
◘ Skládací láhev - sáček s kapacitou 1 litr.
◘ 2 výsuvné picí trysky.
◘ 1 sada nástavců na nádoby.
◘ 1 kohoutkový / uzávěrový nástavec.
◘ 1 čistič filtru.

Garantovaná životnost víc jak 3 000 000 litrů vody!

Technologie PointONE s absolutní velikostí pórů 0,1?m použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF.

Výhody filtru:

◘ je lehký a skladný
◘ ve srovnání s jakoukoliv konkurencí menší póry a tím zaručená vyšší účinnost filtru
◘ nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít
◘ nevyžaduje pumpování
◘ nevyužívá žádné chemikálie, takže nijak negativně neovlivňuje chuť vody
◘ větší průtočnost filtru než u ostatní konkurence
◘ pro běžného smrtelníka má v podstatě nekonečnou životnost – pokud se filtr zanese a sníží se průtok, snadno ho sami vypláchnete dodávanou stříkačkou
◘ můžete skrz něj pít přímo ze zdroje jako brčkem.
◘ filtrovací láhev slouží jako skvělá zásobárna vody, kterou po vyčerpání sbalíte a nezabírá vám místo v batohu jako PET láhev.
◘ můžete si dokoupit různě velké filtrovací láhve.

Nevýhody filtru:

◘ Po přefiltrování vody NESMÍ ZMRZNOUT! Došlo by k poškození porézní membrány (platí v podstatě pro všechny porézní filtry). Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle (vzhledem ke své velikosti je to bez problémů), do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.

filtr SP129 Squeeze Filter v tomto setu má obyčejný uzávěr na rozdíl od dříve vyráběného sportovního uzávěru on/off jako na cyklistických láhvích (výrobce již nedělá)
(po přechodnou dobu může být vyjímečně dodán dříve vyráběný on/off uzávěr, podstatná část našeho skladu ale obsahuje již nové uzávěry)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní filtry
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: