Sawyer filtr Squeeze All In One Filter

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Sawyer filtr Squeeze All In One Filter Sawyer filtr Squeeze All In One Filter Sawyer filtr Squeeze All In One Filter Sawyer filtr Squeeze All In One Filter Sawyer filtr Squeeze All In One Filter

 

Skvělý pro zahraniční cesty, filtr All in One (Vše v jednom) vám umožní použít vodní filtr Sawyer Squeeze zachycující 0.1 absolutního mikronu připojený k vodovodnímu kohoutku či uzávěru v hotelu, k skládací láhvi (sáčku) či k běžné PET láhvi stejně jako pro zajištění gravitačního přísunu vody při táboření. Životnost až 3 000 000 litrů, až výkon 2000 l / den a hmotnost 280g.

Dostupnost Skladem
Cena 2 553,72 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 3 090 Kč
Na splátky již od 110 Kč
Počet (sada)

   

Značka Sawyer
Kategorie Vodní filtry
Záruka 24 měsíců
 

Vodní cestovní filtr SAWYER All In One Filter.

Filtr Sawyer Squezze s membránou z dutých vláken zachycující 0.1 absolutního mikronu, Skládací láhev - sáček s kapacitou 1 litr, 2 výsuvné picí trysky, 1 sada nástavců na nádoby, 1 kohoutkový / uzávěrový nástavec, 1 čistič filtru

Skvělý pro zahraniční cesty, filtr All in One (Vše v jednom) vám umožní použít vodní filtr Sawyer PointONE zachycující 0.1 absolutního mikronu připojený k vodovodnímu kohoutku či uzávěru v hotelu, k skládací láhvi (sáčku) či k běžné PET láhvi stejně jako pro zajištění gravitačního přísunu vody při táboření.

Souprava „vytvořte si vlastní gravitační systém“ může poskytnout až 2000l čisté vody za den z jakéhokoliv vodního zdroje.

Balení obsahuje:

◘ Filtr Sawyer Squezze s membránou z dutých vláken zachycující 0.1 absolutního mikronu.
◘ Skládací láhev - sáček s kapacitou 1 litr.
◘ 2 výsuvné picí trysky.
◘ 1 sada nástavců na nádoby.
◘ 1 kohoutkový / uzávěrový nástavec.
◘ 1 čistič filtru.

Garantovaná životnost víc jak 3 000 000 litrů vody!

Technologie PointONE s absolutní velikostí pórů 0,1?m použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF.

Výhody filtru:

◘ je lehký a skladný
◘ ve srovnání s jakoukoliv konkurencí menší póry a tím zaručená vyšší účinnost filtru
◘ nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít
◘ nevyžaduje pumpování
◘ nevyužívá žádné chemikálie, takže nijak negativně neovlivňuje chuť vody
◘ větší průtočnost filtru než u ostatní konkurence
◘ pro běžného smrtelníka má v podstatě nekonečnou životnost – pokud se filtr zanese a sníží se průtok, snadno ho sami vypláchnete dodávanou stříkačkou
◘ můžete skrz něj pít přímo ze zdroje jako brčkem.
◘ filtrovací láhev slouží jako skvělá zásobárna vody, kterou po vyčerpání sbalíte a nezabírá vám místo v batohu jako PET láhev.
◘ můžete si dokoupit různě velké filtrovací láhve.

Nevýhody filtru:

◘ Po přefiltrování vody NESMÍ ZMRZNOUT! Došlo by k poškození porézní membrány (platí v podstatě pro všechny porézní filtry). Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle (vzhledem ke své velikosti je to bez problémů), do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.