HG Sport lodní pytel TOUR 80l (2 nosné popruhy)

Neohodnoceno
Značka: HG SPORT

Lodní (vodácký) pytel HGSPORT Tour s 2 nosnými popruhy je vyrobený z pevného Nylonu, který je velmi odolný proti mechanickému oděru. Loďák o objemu 80l. Rozměr 38 cm x 100 cm, několik barevných provedení. Výška je uvedena v nezarolovaném stavu - po zavření se tak zkrátí o 10-15 cm.

1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
HG Sport lodní pytel TOUR 80l (2 nosné popruhy)
Neohodnoceno
Značka: HG SPORT
Barva: zelená tmavá
Prodej ukončen
1 090 Kč
900,83 Kč bez DPH

U této řady lodních pytlů nabízíme batohovou verzi, s jednoduchými zádovými popruhy. Loďaky jsou vyrobeny z pevného Nylonu, který je velmi odolný proti mechanickému oděru. Zavírání je klasický rolovací systém přes vodící lištu a sepnutí na přesky.

Charakteristika:
◘ materiál: Nylon
◘ nosné popruhy: 2
◘ objem (l) 80
◘ průměr (cm): 38
◘ výška (cm): 100 - výška je uvedena v nezarolovaném stavu - po zavření se tak zkrátí o 10-15 cm.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: vybavení na vodu
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Již 30 let značka HG Sport vyrábí kvalitní vybavení na vodu a poskytuje široké vodácké zázemí ve sportovním areálu na břehu Vltavy v blízkosti centra Prahy.

Firemním zákazníkům nabízí výrobu širokého sortimentu vodotěsného vybavení a vodáckých doplňků. Zároveň zajišťují výhradní dovoz předních světových vodáckých značek a specializují se na velkoobchodní prodej a dodávky vodáckým oddílům.

Služby nabízí také zákazníkům z řad široké vodácké veřejnosti . V Troji také provozují vodáckou půjčovnu, organizují lekce pádlování, nabízí prostor k oslavám a firemním akcím a zároveň poskytují zázemí pro kempování s možností ubytování v chatkách.