Therm-ic

Webová stránka značky: Therm-ic


Společnost 
Therm-ic byla založena v roce 1998. Její kořeny ale sahají mnohem dále do historie. Již v 70tých letech minulého století si pozdější zakladatelé společnosti začali „pohrávat“
s myšlenkou elektronicky vyhřívaných vložek do lyžáků. 

Tato lyžaři oblíbená pomůcka se také stala prvním výrobkem společnosti Therm-ic. Za posledních 20 let své novodobé historie vyvinula a nechala si patentovat celou řadu osobních topných systémů té nejvyšší kvality, které dodávají teplo takříkajíc „od hlavy až k patě“.

Výrobky Therm-ic zvyšují teplotní komfort, sportovní výkon a zajišťují preventivní funkci tím, že snižují riziko zranění.

Pokud jde o zimní sporty, chladné a extrémní povětrnostní podmínky jsou obtěžující. V nejhorších případech mohou vést ke zraněním, omrzlinám nebo nemocím souvisejícím s chladem. S ohledem na tuto skutečnost Therm-ic vyvinul uživatelsky jednoduché osobní topné systémy, které pomáhají chránit celé vaše tělo. Sortiment Therm-ic tedy zahrnuje vyhřívané rukavice, vyhřívané vložky, vyhřívané ponožky a zařízení na vysoušení a ohřev obuvi. 

Dále společnost Therm-ic přišla na trh s neelektronickým systémem osobního vytápění pro každodenní použití, který vychází z mnohaletého výzkumu izolace a výroby tepla v přírodě. Tímto se Therm-ic stala specialistou na teplo pro sportovní nadšence a příznivce zimního času!

Žádné produkty značky Therm-ic nebyly nalezeny...