Lowe Alpine, batohy s doživotní zárukou

 S batohem to je jako s botami. Musí dobře sedět a dlouho vydržet! Konstrukce batohu, rozložení zátěže a zejména zádový systém je podstatný pro komfort při nošení s ohledem na vaše záda. Použité materiály a kvalita zpracování pak ovlivňují jeho odolnost a životnost. Při výběru batohů do naší nabídky bereme na tyto parametry ohled a proto jsme do rodiny našich batohů nově zařadili značku Lowe Alpine. Výrobce si je natolik jistý jejich kvalitou, že poskytuje zákazníkům doživotní záruku.

 

zkušenosti již od roku 1967

jeff-and-greg-lowe

 

 

 

 

 

Zakladatel Greg Lowe vyrobil první batoh v roce 1967. Dočista se vymykal tehdejším standardům. A dnes ? Lowe Alpine udává trend ve výrobě batohů. 

 Greg, Mike a Jeff Lowe mířili vždy vysoko. Už ve dvaceti letech se zařadili k horolezecké světové špičce. K výjimečným výkonům potřebovali také adekvátní vybavení – které ovšem neexistovalo, dokud si ho bratři sami nenavrhli a nevyrobili. Greg Lowe ve své dílně v Utahu vytvořil prototyp lezeckého cepínu se zakřiveným hrotem či závěsný stan pro bivakování ve skalních stěnách. A když pak v roce 1967 vyšel ven s horolezeckým batohem s inovativním vnitřním rámem, kompresními popruhy a dalšími nikdy předtím neviděnými funkcemi, zrodil se vzor pro všechny moderní technické batohy. 

 Společně pak bratři založili v roce 1972 značku Lowe Alpine, pod kterou uváděli na trh další inovace, které přicházely společně s jejich novými ambiciózními cíli v horách. Zatímco Mike a Greg se starali o obchodní stránku, Jeff lezl po horách, navrhoval a testoval. A díky svým výkonům, které už přesahovaly hranice horolezecké komunity, se samozřejmě stal tváří značky Lowe Alpine.

 

 
 

 

rozdělení batohů Lowe Alpine

 

turistické
Po práci za město, o víkendu na Šumavu a i vícedenní alpský okruh se zvládne.

trekingové
Spousta místa a perfektní zádový systém. Spolehlivý domov na zádech.

 

LA turist

 

 

LA trek

 

například řada AirZone Active

 

 

řada AirZone Trail Camino

horolezecké

Jednoduchost a odolnost. Uprostřed stěny potřebuješ, jen aby vše fungovalo.

cestovní

Kapsa na notebook, rozměry palubního zavazadla a design!

 

 

LA lezec

 

 


LA cest

 

například batohy Lowe Alpine Cholatse

co takhle Lowe Alpine Edge ?

 

doživotní záruka

 Nešetrné zacházení na letišti, prach z asijských silnic, stísněný bivak ve stěně. Život se s batohem nemaže, a tak musí něco vydržet. Na každý batoh Lowe Alpine získáš doživotní záruku na výrobní, materiálové a technologické vady. Zjistíš-li na batohu takovou závadu, pak ji vyřešíme.


do 2 let od zakoupení

Standardní zákonná záruka, kdy je reklamace vyřízena opravou či výměnou batohu za nový.

 

po 2 letech od zakoupení

Nadstandardní servis poskytovaný výrobce, který spočívá v bezplatné opravě závady.

 

naše nabídka batohů

 

65006_lowe-alpine-batoh-airzone-active-nd25

  

turistické batohy

65021_lowe-alpine-batoh-airzone-trail-camino-nd35-40

 

 

lezecké batohy

 

 
Na celou naši nabídku batohů Lowe Alpine se můžete podívat zde.