Informace k výdejním místům PPL a Zásilkovny (COVID) !
Zásilkovna -
Dopravce ujišťuje o funkčnosti svých výdejních míst. Resp. ty pobočky, které mají v době vládních opatření zavřeno by se ani neměly objevit v nabídnutém seznamu při vyplňování objednávky.
PPL ParcelShop - Dopravce upozorňuje že není schopen ověřit přístupnost svých výdejních míst (partnerských obchodů). Tedy všechny, které v nabídnutém seznamu najdete, nemusí být v provozu ! Doporučujeme volit takové výdejní místo, které v době uzavření prodejen má výjimku jako jsou benzínové stanice, potraviny apod. Případně si Vaši oblíbenou pobočku předem prověřit.

Vše o nákupu

Na této stránce jsme pro Vás připravili všechny informace, které by se Vám mohly při Vašem nákupu hodit. Pokud na této stránce přesto nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

 

Doprava a platby

Informace o tom, kolik Vás bude stát doprava Vámi vybraného zboží a jaké možnosti plateb za zboží Vám nabízíme, se dozvíte na stránce Doprava a platby.

 

Obchodní podmínky a Reklamační řád

Pokud Vás zajímají bližší informace týkající se Vašeho nákupu, můžete se podívat do našich Obchodních podmínek nebo do Reklamačního řádu.

 

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit s Vaším nákupem, je Vám k dispozici stránka Jak dobře vybrat nebo nás můžete kontaktovat. Rádi Vám poradíme.